Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Biały Grunt

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Działka budowlana uzbrojona Biały Grunt

Biały Grunt,warmińsko-mazurskie

55 000 zł931 m² 59,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działki z warunkami zabudowy w miejscowości Biały grunt, gmina Świętajno, powiat szczycieński. Działki o numerach 37/20 -powierzchnia 931m2 wjazd z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z tarasem Szczytno

Szczytno(Biały Grunt + 15 km)

419 900 zł93 m² 4 515,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 370 m²

*Dom całoroczny 93 m2 na działce 1370 m2 blisko natury Klimatyczny całoroczny dom w otoczeniu lasu i jeziora idealne miejsce na odpoczynek i życie blisko natury Dom posiada świadectwo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna, ul. Grunwaldzka

Świętajno(Biały Grunt + 7 km)

190 000 zł3 000 m² 63,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-leśna w miejscowości Świętajno (mazury) o pow. 3000 m2 częściowo zalesiona przy otulinie pięknego lasu, co zapewnia ciszę, prywatność oraz bezpośredni kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana ogrodzona Kolonia

Kolonia(Biały Grunt + 9 km)

169 000 zł14 500 m² 11,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę rolną z możliwością budowy całorocznego domu oraz podziału na kilka części o powierzchni 1,45 ha w miejscowości Kolonia (gmina Świętajno, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Szczytno

Szczytno(Biały Grunt + 15 km)

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży atrakcyjnych działek budowlanych zlokalizowanych w Szczycionku. Dostępne działki: w ofercie posiadamy wiele działek.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lanca

Szczytno(Biały Grunt + 15 km)

275 000 zł70,86 m² 3 880,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 70,86 m, położone w Szczytnie przy ul. Lanca. Lokal znajduje się na 4. piętrze w czteropiętrowym bloku. Układ mieszkania Przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Wałpusz

Wałpusz(Biały Grunt + 14 km)

300 000 zł67 m² 4 477,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:796 m²

Nieruchomość położona w urokliwej miejscowości, w sąsiedztwie jeziora Wałpusz i pięknych lasów. Działka o powierzchni 796 m2, ogrodzona, uzbrojona w media. Sieć.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą

Marksewo(Biały Grunt + 16 km)

360 000 zł63 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:929 m²

Wprowadzenie Prezentujemy drewniany domek letniskowy o powierzchni użytkowej 47,4 m 2 (po podłodze 63m2), zlokalizowany nad malowniczym jeziorem Marksoby w mazurskiej wsi Marksewo gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Targowo(Biały Grunt + 24 km)

69 000 zł3 365 m² 20,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Good Life Estates oferuje Państwu wyjątkową działkę w miejscowości Targowo (gm. Dżwierzuty). Powierzchnia działki to 3365m2 w kształcie prostokąta. Dojazd drogą asfaltowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Wysoki Grąd(Biały Grunt + 11 km)

1 385 000 zł570 m² 2 429,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 509 m²

Siedlisko na bliskich Mazurach w otulinie Puszczy Piskiej Nieruchomość jest doskonalą inwestycją pod obiekt rekreacyjno-turystyczny w niedalekiej odległości od jeziora nidzickiego. Działka,.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana Szczytno

Szczytno(Biały Grunt + 15 km)

8 580 zł660 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia przestronną halę magazynową o powierzchni 660 m, zlokalizowaną w Szczytnie przy ul. Pola. Obiekt idealnie nadaje się do prowadzenia różnorodnych działalności, takich.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij