Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Biały Grunt – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Warmii i Mazurach

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

55 000 zł931 m² 59,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działki z warunkami zabudowy w miejscowości Biały grunt, gmina Świętajno, powiat szczycieński. Działki o numerach 37/20 -powierzchnia 931m2 wjazd z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Świętajno

Świętajno(Biały Grunt + 7 km)

99 000 zł1 346 m² 73,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane zlokalizowane w miejscowości Świętajno przy ul. Polnej/sosnowej. To doskonała propozycja dla osób szukających przestrzeni pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Płozy

Płozy(Biały Grunt + 10 km)

54 000 zł1 083 m² 49,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości oferuje! Działki we wsi Płozy w gminie Szczytno. Grunty w otoczeniu pól, łąk i lasów. Dostępne działki od nr 30/4 do 30/6 oraz 30/9 do 30/11. Powierzchnia gruntów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Grunwaldzka

Świętajno(Biały Grunt + 7 km)

60 000 zł1 433 m² 41,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż dwie działki budowlane zlokalizowane w Świętajnie przy ul. Grunwaldzkiej. Szczegóły nieruchomości 1) Działka o numerze ewidencyjnym 817/5 o powierzchni 1433 m2, 2).

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Rudka

Rudka(Biały Grunt + 11 km)

105 000 zł1 277 m² 82,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy w sprzedaży działkę położoną w kompleksie działek z zabudową jednorodzinną, oznaczoną w ewidencji gruntów jako działka nr 271/5 o powierzchni 0,1277 ha (rvi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana uzbrojona Romany

Romany(Biały Grunt + 17 km)

189 000 zł5 100 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę rolno-budowlaną o powierzchni 5100 m2 zlokalizowaną w Romanach. Nieruchomość składa się z dwóch działek i zlokalizowana jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Goleń(Biały Grunt + 25 km)

120 000 zł7 996 m² 15,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z linią brzegową jeziora Białego na szlaku kajakowym rzeki Krutyni. Działka rolna o łącznej powierzchni 7996 m2. Wykorzystanie tylko rekreacyjnie bez stałej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Stare Kiejkuty

Stare Kiejkuty(Biały Grunt + 16 km)

155 600 zł3 112 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolno - budowlano o powierzchni 3112 m2 położona w miejscowości Stare Kiejkuty. Sąsiedztwo działki stanowią: jednostka wojskowa 250m, 400 jezioro starokiejkuckie, 650 m jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa ogrodzona, ul. Nowowiejskiego

Wielbark(Biały Grunt + 22 km)

5 206 430 zł171 923 m² 30,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży terenu inwestycyjnego wielbark, obręb 0020 cena:5 206 430 zł netto + vat uwaga! jutro dodamy zdjęcia Z drona oraz video prezentację Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Targowo

Targowo(Biały Grunt + 24 km)

170 000 zł3 043 m² 55,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę o pow. 3043 m2 położoną w miejscowości Targowo, gmina Dźwierzuty powiat szczycieński, województwo Warmińsko - Mazurskie. Istnieje możliwość postawienia.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Faryny

Faryny(Biały Grunt + 13 km)

199 000 zł2 998 m² 66,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker bez prowizji dla kupującego! Oferta dotyczy bardzo atrakcyjnej działki inwestycyjnej / budowlanej. Możliwość nabycia natychmiast! cena do negocjacji -.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij